Atgriešana un Apmaiņa

Atgriešana

Klientam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā pirkuma līguma, neminot iemeslu. Pasūtījuma atcelšanas termiņš beidzas pēc četrpadsmit (14) dienām no dienas, kad Klients vai trešā persona, kas nav pārvadātājs, ir saņēmis preci. Ja sūtījums sastāv no vairākām precēm, kas piegādātas vairākos sūtījumos, atteikuma tiesības stājas spēkā no brīža, kad saņemta  pēdējā prece. Klients sedz visas izmaksas, kas ir saistītas ar preces atgriešanu.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Klientam ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) ir jāinformē MAASA (skatīt kontaktinformāciju zemāk) par lēmumu atteikties no šā līguma.  

Pasūtījuma identificēšanas nolūkos, realizējot savas atteikuma tiesības, lūdzam norādīt Klienta vārdu un kontaktinformāciju (adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi), pasūtījuma numuru un preces, no kurām atgriešanas nolūkā vēlaties atteikties. 

Lai ievērotu atteikuma termiņu, Klientam ir jānosūta paziņojums par atteikuma tiesību izmantošanu pirms atteikuma termiņa beigām.

Jāņem vērā, ka atgriešana ir iespējama tikai tām precēm, kas nav lietotas, mazgātas vai neliecina par nekādu bojājumu. Ja prece ir bojāta, MAASA nav jāmaina vai jāpieņem tā atpakaļ. Ņemiet vērā, ka birkai un cenu zīmei jābūt pievienotām apģērbam, lai MAASA varētu akceptēt maiņu vai atgriešanu.

Ja jums ir kādi jautājumi par pasūtījumu, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar MAASA. 

MAASA

Telefons: +37126514281

info@maasa.lv

Pirmdiena – piektdiena: 9:00 – 17:00 (izņemot svētku dienas)

Maiņa

Pēc piegādes saņemšanas Klientam ir 14 dienas, lai apmainītu pasūtījumu. Apmaiņa ir iespējama tikai tad, ja pieprasītā prece ir pieejama pareizajā izmērā un krāsā. Tiklīdz mēs esam saņēmuši preci, mēs veiksim apmaiņu un nosūtīsim jums to atpakaļ. Nekādas citas izmaksas vairs nebūs.

Pirms veicat apmaiņu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Jūs varat nosūtīt mums e-pastu (info@maasa.lv) vai sazināties ar mums pa tālruni +37126514281 (no pirmdienas līdz piektdienai 9:00-17:00, izņemot svētku dienas).

Jāņem vērā, ka atgriešana ir iespējama tikai tām precēm, kas nav lietotas, mazgātas vai neliecina par nekādu bojājumu. Ja prece ir bojāta, MAASA nav jāmaina vai jāpieņem tā atpakaļ.

Lūdzu, ņemiet arī vērā, ka apģērba birkai un cenu zīmei jābūt pievienotai un bez bojājumiem.

Pirkuma cenas atmaksa

Pirkuma cenas atmaksa tiek veikta ar tādu pašu maksājuma veidu kā pirkums. Atmaksa var ilgt līdz 14 dienām. MAASA informēs Klientu, tiklīdz būs saņēmusi atgriežamo preci.

Ja maksājat ar kredītkarti, no jūsu kredītkartes kompānijas ir atkarīgs, cik ilgi notiek naudas atgriešana. Kredītrēķins tiks uzskaitīts nākamajā kredītkartes rēķinā.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop